Sraz účastníků v Pavilonu Anthropos, Pisárecká 5, před osmou hodinou, rozchod tamtéž ve čtrnáct hodin.
Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru profesionálního televizního štábu ve výstavě Tisíc tváří Amazonie! Během programu se děti stanou režiséry, moderátory, kameramany či zvukaři a společně vytvoří promo video k této výjimečné výstavě.
Pod vedením zkušeného týmu z oblasti filmového a televizního průmyslu si děti vyzkouší, jaké to je tvořit obsah jako skuteční profesionálové. Společně vymyslíme otázky, které nejlépe vystihují výstavu, a zaměříme se na to, co ji činí tak výjimečnou. Výsledkem bude profesionálně zpracované video, které bude zveřejněno na webu a sociálních sítích Moravského zemského muzea.
Účastníci programu se zapojí do tvůrčího procesu, rozvinou svou kreativitu, naučí se spolupracovat a komunikovat v týmu. Navíc si samostatně natočí vlastní část videa, které zachytí jejich pohled na fascinující svět Amazonie.
S týmem profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti filmového a televizního průmyslu pomůžeme vašim dětem získat dovednosti, které je vtáhnou do mediálního světa!
Programy jsou určené pro děti od 1. do 7. třídy, zájemci se mohou objednat na čtyřdenní program nebo na jednotlivé dny dle výběru.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Koncert v rámci řady benefičních koncertů na podporu náročné opravy kostela sv. Jakuba v Brně.
Koncert v rámci řady benefičních koncertů na podporu náročné opravy kostela sv. Jakuba v Brně.
Dětská venkovní úniková hra “Mysterovi v Brně”.
Vydejte se za tajemstvím skrytého světla!
Do brněnského Letohrádku Mitrovských se vrací doposud nejúspěšnější výstavní projekt za dobu opětovného zpřístupnění této kulturní památky (2007).
Zveme vás k účasti na pátém kole Mezinárodního dvojjazyčného kvízu v Brně, který se bude konat ve Vinotéce Na Stopce.
Objevte krásu zvuku violoncell prostřednictvím brněnského souboru profesionálních hudebníků, jejichž repertoár zahrnuje nejen díla z klasické hudby.
Mezinárodní soutěže o příští budovu Moravského židovského muzea Mehrin se zúčastnily čtyři přední světové ateliéry: Bjarke Ingels Group (DK), MVRDV (NL), Cino Zucchi Architetti (IT) a Kengo Kuma & Associates (JP).